Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Kiedy warto postawić na namioty expresowe?

 

Czeka cię organizacja ważnego wydarzenia na świeżym powietrzu lub w hali, a wiesz, że nie będziesz mieć zbyt dużo czasu na rozkładanie sprzętu? W takim razie smarttent.pl ma dla ciebie namioty expresowe, które można rozłożyć i złożyć w naprawdę szybkim tempie. Nie ukrywajmy, czas zawsze nas goni podczas przyjęć, konferencji czy też firmowych bankietów. Nawet jeśli decydujemy się na montaż i demontaż wykonany przez profesjonalną ekipę, to nadal zależy nam na czasie.


Namioty expresowe.2129885111(10)


Dlatego właśnie warto pomyśleć o namiotach expresowych w kilku przypadkach:


 

  • Targi i prezentacje produktów często rządzą się swoimi prawami. Na przygotowanie stanowiska przeważnie nie ma zbyt wiele czasu, a hale są dostępne tylko w określonych godzinach. Namioty expresowe mogą pomóc w ograniczeniu czasu potrzebnego do rozłożenia i złożenia stanowiska.

  • Organizujesz niewielkie przyjęcie lub spotkanie, jednocześnie nie masz zbyt wiele czasu na przygotowania? Warto zwrócić uwagę na ofertę namiotów expresowych. Prezentują się równie dobrze jak standardowa oferta.

  • W przypadku eventów trwających kilka dni, czasami jesteśmy zmuszeni do codziennego montażu i demontażu sprzętu. Wtedy na pewno warto zwrócić uwagę na namioty expresowe, które nie wymagają skomplikowanych umiejętności, pozwalają na szybkie składanie, łatwo je również przechowywać.

  • Niektórzy wykorzystują namioty expresowe także przy zadaszaniu prac na budowie. Przy nagłej zmianie pogody szybki montaż sprzętu może być nieoceniony!

     

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!